Brouwerij Dogger
Brouwerij
Opgericht: 2020
Externe links
Etiketten

KvK-registratie: Brouwerij Dogger (77618475)
Contactgegevens
E-mail:Vestigingsadres
Húns 368832 KD Húns (gemeente Leeuwarden)(Friesland)

Beschrijving
Dogger gaat liever ondergronds dan met de grote stroom mee. Net als de rog in het logo, die zich ingraaft in het zand van de zeebodem.
Brouwerij Dogger is in 2015 als hobbybrouwerij gestart op Texel. In 2019 werd er eenmalig een bier gebrouwen met en bij Brouwerij 't IJ. Het bier werd in de horeca uitsluitend verkocht bij Proeflokaal Arendsnest. Het bier was op Texel tot 2021 exclusief in de horeca verkrijgbaar bij Café De Slock in Den Burg. In maart 2020 werd de stap gezet naar een commerciële brouwerij. Begin 2022 is de brouwerij verhuisd van Oudeschild naar Húns (gemeente Leeuwarden) in Friesland, waar de nieuwe brouwerij volledig in productie is gegaan.
Personen
*** *** 1 (Brouwerij Dogger) (brouwer)
*** *** 2 (Brouwerij Dogger) (brouwer)
*** *** 1 (Brouwerij Dogger) (eigenaar)
*** *** 2 (Brouwerij Dogger) (eigenaar)
Bieren
Doggerbier | Doggerbier Bokkie Beh | Doggerbier DIPA | Doggerbier Dubbelbok | Doggerbier Fryslân Bokke | Doggerbier Houtvuur | Doggerbier Imperial Stout | Doggerbier IPA | Doggerbier Middernachtzon | Doggerbier Pijlstaart Barley Wine | Doggerbier Scheepskameel Tripel | Doggerbier Sjokolade Brún | Doggerbier X