postadres

Beschrijving

  • De Goede & De Stoute - Bier Vol Beleving

In 2017 schrijft men zich in bij de Kamer van Koophandel onder de naam 't Mirakel Van Bergen. Sinds januari 2018 wordt de naam De Goede & De Stoute gebruikt. Bij de Kamer van Koophandel inschrijving zijn overigens diverse namen vastgelegd: De Goede & De Stoute, Brouwerij 't Mirakel Van Bergen, Brouwerij Bergen, Bergense Brouwerij, The Dutch Brewing Company, en De Hollandse Brouwerij.

De brouwerij is opgezet door Piet Tirion en Pieter van Doorn. Halverwege 2018 kwam Ingmar erbij om het merk verder te ontwikkelen.

In december 2018 komt het eerste bier, Vuurzee, kleinschalig op de markt. Na 1.5 jaar experimenteren is er dan Vuurzee, het eerste Vonkelbier. "Laat al je zintuigen prikkelen door een vuurzee aan smaakbeleving en mousserende vonkels!"

Ze zijn volop bezig om te experimenteren met diverse druivenrassen en andere fruitsoorten voor nieuwe bieren.

In juli 2019 starten ze met een crowdfunding campagne om minimaal € 87.500 op te halen (tot maximaal € 175.000). Dit zorgt voor veel discussie op Facebook bij Beer Geeks en als gevolg daarvan verschijnen er columns van Rick Kempen.

Wil je Vuurzee voor thuis bestellen? Wordt dan member voor € 150,00 per jaar en ontvang 6 flessen Vuurzee thuis.

Personen

Pieter van Doorn (brouwer)
Piet Tirion (brouwer)
Ingmar van der Zee (eigenaar) (2018)
Pieter van Doorn (eigenaar) (2017)
Piet Tirion (eigenaar) (2017)
Nico Koopman (eigenaar)

Bieren

 

Actueel

Podcasts

Blogs

Adverteerders

×