vestigingsadres

Kenmerken

Webshop voor online verkoop (2018 - heden)

Beschrijving

De brouwerij is gevestigd in het voormalige zwemparadijs Tropicana in Rotterdam. Initiatiefnemers achter deze brouwerij zijn Ruben Krommenhoek en Okke van Breuge die als studenten al bier brouwden in hun keuken.

IN DEN BEGINNE
Waren er twee huisgenoten, Ruben en Okke. Ze waren Vet & Lazy en hadden één hobby: bier brouwen. Tezamen gingen ze aan de slag in het toenmalige antikraakpand Tropicana. Het was de zomer van 2015 en het was erg warm. Dus werkten ze aan een witbier recept om de eeuwige dorst te kunnen lessen. Ze kwamen uit op de ‘Malle Eppie’, een witbier van 10% (nu Dubbel Wit Zomerfit 7%). Misschien wat te heftig voor het terras, maar prima voor eigen gebruik. Het eerste bier was geboren, en nog vele anderen volgden.

In maart 2023 start een crowdfunding voor het starten van een eigen kroeg met "het mooiste uitzicht van Rotterdam".


PINT Online Bierproeverij 10 (17 januari 2025) • De Bierverbinding (25 november 2024)
Thema: De keuze van Frans

Personen

Okke van Breuge (brouwer)
Ruben Krommenhoek (brouwer)
Ruben Krommenhoek (eigenaar) (2016 - )
Okke van Breuge (eigenaar) (2016 - )
Niels Vermeijden (eigenaar) (2016 - )
Leon van der Burg (eigenaar) (2019 - )

Bieren

010 All Star Collab | Bohemian | Dubbel Wit Zomerfit | Fluffy | Je Moeder | Le Phallus | St Guinefort | Sterker Door Samenwerking | Sweet Baby Jesus | The Rapture | Viva La Vida

Podcasts

Blogs

Adverteerders

×