Facebook Twitter Instagram

Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur

Hertog Jan Zomerfestival 2024

Bierevenement

Bierfestival

6 juli 2024 - 7 juli 2024

Georganiseerd door: Hertog Jan Brouwerij

Externe Links: Facebook

Provincie: Limburg

Locatie

@Hertog Jan Brouwerij Arcen (gemeente Venlo)

...meer bierevenementen uit het verleden...

Informatie

zaterdag 6 juli 2024 van 11.00 - 19.00 uur
zondag 7 juli 2024 van 11.00 - 19.00 uur

Rondleidingen (vooraf boeken): 10.45 - 17:00 uur
Brouwerijwinkel: 11.00 - 18.30 uur

Het Hertog Jan Zomerfestival bij de brouwerij in Arcen. Dit jaarlijks terugkerend evenement is ieder jaar in het eerste weekend van juli. Kom genieten van de goede sfeer, diverse activiteiten en natuurlijk de bieren. Ook kun je Meesterbrouwer Micha Peute, Nestorbrouwer Gerard van den Broek en Proeftuinbrouwer Rob Ulijn alles vragen over de speciaalbieren bij de mobiele brouwerij. Samen proosten op de zomer.

De brouwerij is enkel te bezoeken als je vooraf een rondleiding geboekt hebt. Het terrein met alle overige activiteiten is vrij toegankelijk. Wegens grote interesse in het brouwerijbezoek is een aanmelding voor beide dagen noodzakelijk via de website. 

Er wordt aangeraden om bij de Kasteeltuinen in Arcen te parkeren. Gedurende de dag rijdt er een pendelbus tussen het parkeerterrein van de Kasteeltuinen en de Hertog Jan Brouwerij. Opstappen bij de Kasteeltuinen aan de voorzijde van de parkeerplaats. De pendelbussen rijden tussen 10.15 - 19.30 uur.

Kosten

Rondleiding volwassenen: € 15,95
Rondleiding kinderen 11-17: € 7,95
Rondleiding tot 11 jaar: gratis

Parkeerkosten bij de Kasteeltuinen bedraagt € 7,00 per dag.


Aanvullingen voor deze pagina kunnen worden doorgegeven via feedback-knop

-- Adverteerders --

© 2017-2025 Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur