Facebook Twitter Instagram

Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur

Lentebierwandeling Leiden 2023

Bierevenement

Bierwandeling

23 april 2023

+Google Agenda

Georganiseerd door: Bierwandeling.nl

Externe Links: Facebook Website

Contactgegevens

Provincie: Zuid-Holland

Locatie

@centrum
Leiden

...meer bierevenementen...

Informatie

zondag 23 april 2023 vanaf 14.00 uur

Wandelen en genieten van lentebieren en de Leidse binnenstad. Ieder jaar wordt de Lentebierwandeling in Leiden gehouden. Een wandeling langs 6 cafés in de Leidse binnenstad die allemaal een ander lentebier van een kleine Nederlandse brouwerij op tap hebben. Kortom een uitermate gezellige proeverij! Vanzelfsprekend doen de gastheren/vrouwen van deze etablissementen hun uiterste best om u in de watten te leggen door het tappen van een mooi glas lentebier met een bijpassend hapje. U ontvangt een uniek Bierwandelingglas, routebeschrijving, stempelkaart en zes bierbonnen. U haalt in elke kroeg een stempel en als u de Lentebierwandeling volbrengt ontvangt u op vertoon van een volle stempelkaart een oorkonde (digitale download). U bezoekt via een vaste route (de rode of de blauwe) 6 cafés.

Voor de Lentebierwandeling 2023 zijn de onderstaande cafés geselecteerd. De deelnemers bezoeken tijdens hun bierwandeling 6 van de 12 cafés.

  • Gebr. de Nobel
  • Bierlokaal & muziekcafé de Veste
  • Vi-Kings Sportsbar
  • Van Goyen Jeneverhuis
  • Galerie Grand café Leidse Lente
  • Uyl van Hoogland
  • Café Van Hout
  • Café Plantage
  • Dranklokaal de WW
  • Etablissement Einstein
  • Café de Keyzer
  • Biercafé Lemmy’s

Kosten

Op de dag zelf is er geen verkoop in de cafés, een beperkt aantal kaarten is te koop van 13.30 tot 14.30 uur bij de stand van Bierwandeling.nl op Haagweg 8, bij het Groepswijzer.nl Meeting-point. De kaarten kosten op de dag zelf € 37,50 (zolang de voorraad strekt).


Aanvullingen voor deze pagina kunnen worden doorgegeven via feedback-knop:

-- Adverteerders --

© 2017-2023 Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur