Stichting De Stinselse Pier
Brouwerijhuurder
Opgericht: 2017KvK-registratie: Stichting De Stinselse Pier (69894876)
Contactgegevens
Provincie: Noord-Brabant
Postadres
Steensel (gemeente Eersel)Bezoekmogelijkheden
Bezoek niet mogelijk
Geschiedenis
- "Pierebier, verrekkes lekker"
Het brouwcollectief is ontstaan in 2017 na het winnen van de dorpsquiz van Steensel, De Stinselse kwis 2017. Het idee om lokaal bier te brouwen gaf de doorslag. Sindsdien brouwen ze voor lokale evenementen (Stinsel in Kerstsfeer, jaarmarkt, ...) en wordt de opbrengst gebruikt om lokale maatschappelijke doelen te sponsoren. De mannen achter het Pierebier zijn Marc Keeris, Bram Hakkens, Bart Haans en Rob Keeris.
Het Pierebier wordt verkocht vanuit Stichting De Stinselse Pier. Het doel van deze stichting is het financieel ondersteunen van maatschappelijke doelen in Steensel. De opbrengsten van de verkoop van het Pierebier zullen dan ook gaan naar deze goede doelen, denk hierbij aan Jeugd vakantiewerk Steensel of bijvoorbeeld de aanleg het Pierepad.
Op 9 december 2017 worden de eerste drie bieren gepresenteerd bij de kerstmarkt "Stinsel in Kerstsfeer".
Bieren (4)
Overig
Stinsels Pierebier Stinsels Stout Stinsels Pierebier Toren Trippel Stinsels Pierebier Zonnig Piereblond Stinsels Pierebier Zonnig PierenbierNiet meer gebrouwen bieren (1)
Overig
Stinsels Pierebier Stoute PierIn het nieuws
-
Met hele dorp werken aan kerstsfeer
2 december 2017
Aanvullingen voor deze pagina kunnen worden doorgegeven via feedback-knop: