Bierbrouwerij Gooi en Eemland
Brouwerij
Opgericht: 2018KvK-registratie: Stichting De Gooische Moordenaar (73395455)
Contactgegevens
Provincie: Noord-Holland
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Vestigingsadres
Schapendrift 351261 HM Blaricum
Bezoekmogelijkheden
Proeflokaal: NeeGeschiedenis
Opgezet door Stichting De Gooische Moordenaar. Het eerste bier is gebrouwen bij een andere brouwerij maar eind 2019 gaat men zelf brouwen.
Stichting De Gooische Moordenaar heeft met behulp van financiers de brouwinstallatie van Brouwerij d’n Drul uit Groesbeek overgenomen bestaande uit een brouwketel van 500 liter, 3 vergistingstanks van 625 liter en 5 lagertanks van 500 liter. Deze brouwinstallatie stond in Groesbeek maar wordt in de zomer van 2019 verplaatst naar het Gooi.
Voor het brouwen van de bieren wordt er zoveel mogelijk gebruik gemaakt van eerlijke en regionale producten.
Onderdeel van
Brouwers
Bieren (1)
Regulier assortiment
De Gooische MoordenaarAanvullingen voor deze pagina kunnen worden doorgegeven via feedback-knop: