Facebook Twitter Instagram

Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur

Bracque Speciaalbieren

Brouwerijhuurder

Opgericht: 2015

Etiketten: Bieretiketten.nl
Externe Links: Brewver Facebook Instagram Untappd Website

KvK-registratie: Bracque Speciaalbieren Coöperatie U.A. (64811700)

Contactgegevens

Provincie: Overijssel

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Postadres

Brinkhuisburg 63
7511 MK Enschede

Bezoekmogelijkheden

Bezoek niet mogelijk

Geschiedenis

  • "Het nieuwe genieten"
  • "Echte liefde gaat door de keel"

Initiatiefnemers achter Bracque Speciaalbieren zijn Paul Hoefnagels, Caspar Walhout, Martijn van den Belt, Bas Huisman en Jaap Geessinck. Er wordt gebruik gemaakt van de brouwfaciliteiten van de Sallandse Landbier Brouwerij.

BRAK (Brouw Ridders der Arago Kelder)
BRAK is een een groep studenten Technische Natuurkunde aan de Universiteit Twente. Zoals de naam al zegt brouwen ze bier. Arago is de studievereniging die zich in de kelder van het universiteitsgebouw bevindt.

Als commissie opgericht in 1996, hadden ze in juni 2005 al 87 bieren gebrouwen. In 2005 deden ze voor het eerst mee met het ONK en meteen heeft een van van hun bieren de 3e prijs in categorie D gekregen. Het recept van het winnende bier, Dubbelbo(c)k was genaamd Feutenbier. Door de jaren heen zijn er studenten bij gekomen en studenten afgevallen. Om de vriendengroep, die in alle jaren is ontstaan, bij elkaar te houden is er een dispuut ontstaan, de Bracque. Het dispuut bestaat in 2005 uit bijna 30 personen en breidt ieder jaar uit.

Eigenaren

(2015-heden)
(2015-heden)
(2015-heden)

Brouwers

(2015-heden)
(2015-heden)
(2015-heden)

Bieren (3)

Regulier assortiment

Bracque Single Blonde Hitsig Hertje Lentelust

In het nieuws

Oude logo's

2015

Aanvullingen voor deze pagina kunnen worden doorgegeven via feedback-knop

-- Adverteerders --

© 2017-2025 Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur